haci-naciye-ates-anadolu-lisesi

Sınavlara Hazırlık

Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadromuz ile öğrencilerimizi üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve hedefleri doğrultusunda mutlu ve huzurlu olacakları üniversiteyi kazanabilmeleri için sınava hazırlık sistemimiz ile 11. Sınıfta YKS çalışmalarına başlıyoruz.

Ödevler

Derste öğrenilen konuların pekiştirilmesi amacıyla hazırlanan ödev föylerimiz ile öğrencilerimizin anlatılan konuları tekrar etmelerini sağlıyoruz. Ödev kontrollerinde eksik görülen noktaları sonraki derslerde yeniden ele alıyoruz.

KKT

KKT - Konu Kavrama Testleri ile öğrencilerimizin konulara hakimiyetini ölçüyor, gerektiği takdirde öğrencilerimizi telafi etütlerine yönlendiriyoruz.

Deneme Sınavları

Aylık düzenlediğimiz deneme sınavlarında öğrencilerimizi dersler hakkındaki bilgilerinin yanı sıra; sınav hakimiyeti, sınav stresi, zaman yönetimi gibi konularda gözlemliyoruz. Eksik kaldığı konularda rehberlik birimimiz ile çalışma planı hazırlıyoruz.

Telafi Etütleri

Öğretmenlerimiz ile gerek okul çıkışında gerekse hafta sonları telafi etütleri düzenleyerek, öğrencilerimizin konuları pekiştirmesini sağlıyoruz. Ayrıca Öğretmenlerimiz; yurtlarımızı ziyaret ederek buradaki etüt programlarında öğrencilerimize destek olmaktadır.

YKS Kursları

Kurumumuzda; 11. sınıftan itibaren öğrencilerimizi normal eğitimleri haricinde YKS hazırlık kurslarımıza alıyoruz. Öğrencilerimizin sınav kaygısını en aza indirecek şekilde üniversite hazırlık süreci planlıyoruz. 12. sınıf öğrencilerimizi ise yaz kampı ile birlikte 11 aylık YKS Kursuna tabi tutuyor, yıl boyunca başarısının artması için gayret ediyoruz.

%95 Başarı

Öğrencilerimizin sınav hazırlık süreçlerini danışman öğretmenlerimizle birlikte takip ediyoruz. YKS başvuru süreçlerinde öğrencilerimize destek veriyor, sınav sonuçlarının açıklanmasıyla velilerimizin de katılımıyla tercih ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz. Kurumumuz yıllardır yaptığı özverili çalışmalar ile %95 oranında üniversite kazandırma başarısı göstermektedir.

" Örnek İnsan Olmak İçin..."

haci-naciye-ates-anadolu-lisesi
Share on facebook
Share on twitter