haci-naciye-ates-okullari-kultur-sanat-spor

Kültür-Sanat ve Spor

Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında bedensel, zihinsel ve ahlaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla, birbirinden farklı kültür, sanat ve spor etkinlikleri organize ediyoruz.

Görsel Sanatlar

Öğrencilerimizin el becerilerini geliştirmek amacıyla; filografi, ahşap yakma, resim, güzel yazı ve hüsn-ü hat kurslarında yetiştiriyor, yapılan çalışmaları, sene içerisinde sergiler düzenleyerek velilerimizin ve vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Sportif Faaliyetler

Sportif faaliyetlerle gençlerimizin sosyalleşmesini, sağlık açısından zinde kalmalarını ve zihinsel olarak gelişmelerini hedefliyoruz. Güreş, voleybol, masa tenisi ve satranç gibi branşlarda turnuvalar düzenliyor, başarılı olan öğrencilerimizle il müsabakalarında ilçemizi temsil ediyoruz.

Kültür & Sanat

Diksiyon, drama ve güzel konuşma eğitimleri vererek, sene içerisinde ve yıl sonunda düzenlediğimiz programlarda öğrencilerimizle tiyatral etkinlikler ve şiir dinletileri hazırlıyoruz.

Geziler

Öğrencilerimizle ilçemizin tarihi ve kültürel mekanlarını ziyaret ediyor farklı şehirlere düzenlediğimiz kültür gezileri ile tarih ve kültür birikimimizi artırıyoruz.

" Örnek İnsan Olmak İçin..."

Görsel Sanatlar
Sergiler
Sportif Faaliyetler
Turnuvalar
Kültür&Sanat
Tiyatro
Geziler
Güreş
Bilim Şenliği
Share on facebook
Share on twitter