haci-naciye-ates-okullari-yks-sonuclari-2022

2022 YKS Sonuçları Açıklandı!

2022 YKS yükseköğretim programlarına merkezi tercih sonuçları açıklandı. Yerleştirme sonuçlarına göre 2022 Mezunlarımızdan 21 Öğrencimiz, 2021 Mezunlarımızdan 20 Öğrencimiz olmak üzere toplamda 41 öğrencimiz üniversitelere yerleşti. Türkiye 5090.sı, Darende ve Okul 1.si öğrencimiz Begüm Kurtoğlu, Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı.

Üniversiteye Yerleşen öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, hayatlarında başarılar diliyoruz…

Öğrencilerimiz ve kazandıkları bölümler şu şekilde:

2022 MEZUNLARIMIZ

1- BEGÜM KURTOĞLU / Ankara Gazi Üniversitesi / Tıp Fakültesi

2- HAMİT ŞİMŞEK / İstanbul Sağlık ve Teknoloji Ü. / Yazılım Mühendisliği

3- M.HULUSİ UÇAR / İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi / Veterinerlik Fakültesi

4- A.BÜŞRANUR BAŞEĞMEZ / Konya Necmettin Erbakan Ü. / İlköğretim Matematik Öğretmenliği

5- BURCU KAHRAMAN / Kayseri Erciyes Üniversitesi / Matematik

6- BİRGÜL TAKÇI / Düzce Üniversitesi / Psikoloji

7- ŞEVVAL İNCE / Malatya İnönü Üniversitesi / Kimya

8- EMEL ÇİLER ÖNAYDAR / Düzce Üniversitesi / İngilizce Öğretmenliği

9- SAİD AY / Giresun Üniversitesi / Grafik Tasarımı

10- MERVE TOPAL / Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ü. / Türk Dili ve Edebiyatı

11- HALİL İBRAHİM KAYAŞ / Kayseri Üniversitesi / Sağlık Yönetimi

12- AYŞENUR ÖZÇELİK / Sivas Cumhuriyet Üniversitesi / Anestezi

13- BUSE BELGİN ÇİFTÇİOĞLU / Kıbrıs Yakın Doğu Ü. / İlk ve Acil Yardım

14- MELİKE GÜNDÜZ / Ankara Gazi Üniversitesi / Bilişim Güvenliği Teknolojisi

15- BERAT OFLAZ / Karabük Üniversitesi / Bilişim Güvenliği Teknolojisi

16- HATİCE KÜBRA ÇETİN / Bolu Abant İzzet Baysal Ü. / Bilgisayar Programcılığı

17- YUSUF SEFA IŞIK / Ordu Üniversitesi / Bilgisayar Programcılığı

18- BADEGÜL KURT / Antalya Akdeniz Ü. / Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği

19- ABDURRAHMAN YILDIZ / Malatya Turgut Özal Ü. / Optisyenlik

20- MUHAMMET ENES AYDİNÇ / K.Maraş İstiklal Üniversitesi / Elektrik

21- METİN KORKUTAN / Malatya Turgut Özal Ü. / Harita ve Kadastro

2021 MEZUNLARIMIZ

1- NACİYE ULUSOY / Ankara Yıldırım Beyazıt Ü. / Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

2- SEYHAN PARLAK / Mersin Üniversitesi / Hemşirelik

3- NACİYE TAKÇI / Kırıkkale Üniversitesi / Beslenme ve Diyetetik

4- BİLGE KOÇHAN / Malatya Turgut Özal Ü. / Beslenme ve Diyetetik

5- BAYRAM KURT / Erzincan Binali Yıldırım Ü. / Beslenme ve Diyetetik

6- ZEYNEP POLAT / K.Maraş Sütçü İmam Ü. / Bilgisayar Mühendisliği

7- ZEYNEP BAK / Mersin Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

8- AHMET ALTINTOP / Kütahya Dumlupınar Ü. / İlahiyat Fakültesi

9- SENA NUR GÜZ / Kıbrıs Lefkoşa Ü. / İngilizce Öğretmenliği

10- ELİF SEMA DURUKAN / Kayseri Erciyes Üniversitesi / Havacılık Yönetimi

11- MELEK BERİTLİOĞLU / Rize Recep Tayyip Erdoğan Ü. / Tarih

12- FATMA İLDEM ATEŞ / Bartın Üniversitesi / Yönetim Bilişim Sistemleri

13- EBRU AY / Ankara Yıldırım Beyazıt Ü. / Arapça Mütercim Tercümanlık

14- MUSA DONAT / Konya Selçuk Üniversitesi / Diyaliz

15- MEHMET EMİN DEMİR / Kütahya Dumlupınar Ü. / Mimari Restorasyon

16- HULUSİ AKDAĞ / K.Maraş Sütçü İmam Ü. / İnşaat Teknolojisi

17- FATIMAGÜL MIHÇIOĞLU / Gaziantep Üniversitesi / Aşçılık

18- HASAN HÜSEYİN KILINÇ / Ordu Üniversitesi / Aşçılık

19- FATIMA TAŞDEMİR / İstanbul Aydın Üniversitesi / Radyoterapi

20- HALİME KAHRAMAN / Sivas Cumhuriyet Üniversitesi / Ağız ve Diş Sağlığı

 

Okulumuzdan Haberler

Share on facebook
Share on twitter