2021 YKS Sonuçları Açıklandı

2021 YKS yükseköğretim programlarına merkezi tercih sonuçları açıklandı. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün attığı tweet ile YKS tercih sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

Yerleştirme sonuçlarına göre 2021 Mezunlarımızdan 32 Öğrencimiz, 2020 Mezunlarımızdan 13 Öğrencimiz olmak üzere 45 öğrencimiz üniversitelere yerleşti. Üniversiteye Yerleşen öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, hayatlarında başarılar diliyoruz…

Öğrencilerimiz ve kazandıkları bölümler şu şekilde:

2021 MEZUNLARIMIZ

1- RÜMEYSA HENNEP / Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi / Diş Hekimliği

2- MELEK AY / Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi / Ebelik

3- ŞÜHEDA NUR POLAT / Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

4- OSMAN HULUSİ ŞAHİNASLAN / Marmara Üniversitesi / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

5- GÜLNAZ KURT / Selçuk Üniversitesi / Alman Dili ve Edebiyatı

6- HASAN İLKUTLİ / Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi / Hemşirelik

7- HATİCE KÜBRA YILMAZ / İstinye Üniversitesi / İngiliz Dili ve Edebiyatı

8- DİLARA PALALI / Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi / İlahiyat

9- BURCU MUSLU / Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi / İktisat

10- MUHARREM ÜNSAL / İnönü Üniversitesi / Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

11- TALHA DİNÇ / Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi / Grafik Tasarımı

12- NUMAN ARASIL / Düzce Üniversitesi / Türk Dili ve Edebiyatı

13- ŞEVAL BUKET BOZKUŞ / Bartın Üniversitesi / Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

14- OSMAN HULUSİ ÇETİN / Uşak Üniversitesi / Spor Yöneticiliği

15- MELEK ŞAHİN / Malatya Turgut Özal Üniversitesi / Harita ve Kadastro

16- ERTUĞRUL AVŞAR / Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi / Matematik ve Bilgisayar Bilimleri

17- KÜBRA POLAT / Yalova Üniversitesi / Grafik Tasarımı

18- DİLEK MEŞE / Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi / Anestezi

19- AFİFE GÜL ÇİFTÇİOĞLU / Kıbrıs Amerikan Üniversitesi / Anestezi

20- HAMİDEDDİN ÖZDEMİR / Ordu Üniversitesi / Laborant ve Veteriner Sağlık

21- MERT ÖZER / Bursa Uludağ Üniversitesi / Bankacılık ve Sigortacılık

22- HAMİDEDDİN ÖZÇELİK / Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi / Sivil Savunma ve İtfaiyecilik

23- HASAN FIRAT / Malatya Turgut Özal Üniversitesi / İnşaat Teknolojisi

24- BEYTULLAH DİLEK / Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi / Sivil Savunma ve İtfaiyecilik

25- FATIMA TAŞTEMİR / Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi / Bilgisayar Programcılığı

26- MECİT ERDOĞAN / Amasya Üniversitesi / Sivil Savunma ve İtfaiyecilik

27- BİRGÜL ORUÇ / İstanbul Esenyurt Üniversitesi Anestezi

28- BARIŞ BORÇBİTİREN / Malatya Turgut Özal Üniversitesi / Harita ve Kadastro

29- HAMİDEDDİN KILIÇER / Kayseri Üniversitesi / Elektrik

30- İREM KARPUZ / Trabzon Üniversitesi / İşletme Yönetimi

31- ZÜMRA ŞAHİN / Medipol Üniversitesi / Ağız ve Diş Sağlığı

32- EMSAL YILMAZ / Anadolu Üniversitesi / Çocuk Gelişimi

2020 MEZUNLARIMIZ

1- MUHAMMED CEVHER / Düzce Üniversitesi / Tıp Fakültesi

2- BERRA NUR ORUÇ / Medipol Üniversitesi / Hukuk Fakültesi

3- KEMAL GÜL / İstanbul Üniversitesi / Hukuk Fakültesi

4- HATİCE GÜNDOĞDU / Medipol Üniversitesi / Psikoloji

5- DİDEM PUNAR / Cumhuriyet Üniversitesi / Halkla İlişkiler ve Tanıtım

6- KÜBRA ALTAN / Konya Selçuk Üniversitesi / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

7- ELİF TAŞ / Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi / Harita ve Kadastro

8- ELİF TOPRAK / Eskişehir Teknik Üniversitesi / Havacılık ve Uzay Bölümü

9- DİLEK BAŞEĞMEZ / Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi / Görsel İletişim Tasarımı

10- MERT ALPEREN İNCE / Bingöl Üniversitesi / Veterinerlik

11- İHSAN AKKÖK / Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi / Elektronik Teknolojisi

12- MUHAMMED BURAK EKMEKÇİ / İstinye Üniversitesi / Hemşirelik

13- ELİF SEHER FEDAKAR / Biruni Üniversitesi / Dil ve Konuşma Terapisi

 

Okulumuzdan Haberler

Share on facebook
Share on twitter